Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

KOMERCJA - SPRZEDAZ

Komercja - Sprzedaz - 23 km od Mielca - budynek pod działalność gospodarczą
lokalizacja: 23 km od Mielca - budynek pod działalność gospodarczą
powierzchnia: 101m2
cena: 450 000 zł
Komercja
Budynek socjalno-biurowy, murowany, kryty eternitem o pow. 101 m., po kapitalnym remoncie. Budynek warsztatowy murowany, kryty papą o pow. 231 m., magazyn smarów i olejów o konstrukcji żelbetowej, wypełniony płytami prefabrykowanymi, kryty eternitem o pow. 11,60 m. oraz place utwardzone i ogrodzenie. Działka o pow. 1 ha. Możliwość otwarcia CPN (są trzy zbiorniki paliwa).
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - Mielec, ul.Kwiatkowskiego
lokalizacja: Mielec, ul.Kwiatkowskiego
powierzchnia: 300m2
cena: 850 000 PLN do uzgodnienia
Komercja
Działka o powierzchni 22 ary usytuowana bezpośrednio przy ul.Kwiatkowskiego, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 300m2, dwukondygnacyjnym z podpiwniczeniem ( garaż, kotłownia). Budynek posiada 2 niezależne wejścia. Na każdej kondygnacji znajdują się 3-4 pokoje, kuchnia,łazienka oraz niezależne mieszkanie z osobnym wejściem o powierzchni ok. 60m2 ( pokój , kuchnia, łazienka, klatka schodowa). Pełna infrastruktura. Zjazd z drogi głównej !!!
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - OK. Specjalnej Strefy Ekonomicznej
lokalizacja: OK. Specjalnej Strefy Ekonomicznej
powierzchnia: 85,93 ara zabudowana budynkami o pwiwerzchni 1 668 m²
cena: 4 500 000 zł do negocjacji
Komercja
Działka komercyjna położona na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park Mielec. Działka o regularnym kształcie, na płaskim terenie, dostępność komunikacyjna bardzo dobra - bezpośredni dojazd do posesji drogą o nawierzchni asfaltowej. W sąsiedztwie znajdują się obiekty o charakterze przemysłowym oraz lotnisko. Cały teren jest ogrodzony ogrodzeniem trwałym i jest uzbrojony we wszystkie niezbędne sieci uzbrojenia technicznego: sieć elektroenergetyczną, sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieć ciepłowniczą z elektrociepłowni oraz sieć gazową. Działka leży w obszarze z przeznaczeniem pod przemysł z niezbędnym układem komunikacji kołowej i kolejowej, a także infrastruktura techniczna w tym urządzeniami energetyki gazowej i ochrona przeciwpożarową. Sposób korzystania z nieruchomości jest zgodny z ustaleniami planu zagospodarowania przestrzennego. Na działce zlokalizowane są budynki o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 1 668 m² Budynek warsztatowo garażowy o pow. użytkowej 1 282 m², jednokondygnacyjny o zmiennej wysokości hal. W obiekcie znajdują się pomieszczenia warsztatowe z zapleczem magazynowym części zamiennych oraz pokoje biurowo-socjalne - podłączone wszystkie instalacje: elektryczna siły i światła, wodociągowa, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie (grzejniki rurowo-żebrowe). Budynek socjalno-usługowy - obiekt o pow. użytkowej 338 m², dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, dobudowany do budynku warsztatowo-garażowego. Na parterze znajdują się pomieszczenia socjalne i usługowe. Na pietrze znajdują się pokoje biurowe oraz sanitariaty. Pawilon handlowy - budynek parterowy, wolnostojący, wybudowany w technologii tradycyjnej.
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - Osiedle Niepodległości
lokalizacja: Osiedle Niepodległości
powierzchnia: 270 m²
cena: 180 000 zł do negocjacji
Komercja
Lokal w centrum Mielca o pow. 270 m². W obecnej chwili do generalnego remontu. Lokal znajduje się na poziomie suteren, posiada niezależne wejście. Media: prąd, woda, kanalizacja.
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - Reja, Mielec
lokalizacja: Reja, Mielec
powierzchnia: 320m2 + poddasze do adaptacji 80m2
cena: 1500 000 PLN do negocjacji
Komercja
Kamienica w centrum Mielca - dwukondygnacyjna dodatkowo z poddaszem do adaptacji. Powierzchnia: 320 m2 Działka: 3,5 a Przeznaczenie obiektu mieszkalno - usługowe. Kamienica znajduje się na rogu ulic: Reja i Sękowskiego. Atrakcyjna lokalizacja, parking! W bezpośrednim sąsiedztwie: sklep wielobranżowy, siłownia, restauracja. Na parter budynku składają się niezależne lokale z odrębnymi wejściami z ulicy. Na parterze pomieszczenia o powierzchni: 31m z własną łazienką, 28m, 23m, 19m. Dodatkowo aneks kuchenny 3m, toaleta 3m. Na piętrze znajdują się pomieszczenia z niezależną komunikacją z klatki schodowej. Pomieszczenia o powierzchni: 31m, 28m, 19m, toaleta 3m. Poddasze do adaptacji z niezależnym wejściem z klatki schodowej: 120 m Do kamienicy przynależy dodatkowy budynek parterowy o powierzchni 56 m składający się z 3 pomieszczeń: 22m, 13m, 13m, kuchni, toalety i schowka. Od ulicy Reja znajdują się 2 przejezdne blaszane garaże. Kamienica posiada wewnętrzne podwórko. Stan budynku dobry, sprawne wszystkie instalacje! : wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe. W kamienicy zostały wymienione okna, wszystkie lokale są zadbane i zostały odświeżone. Pomieszczenia ulokowane są tak, że w razie potrzeby można je łączyć tworząc duże lokale użytkowe/mieszkalne. Kamienica atrakcyjna dla firm i przedsiębiorców - lokale są wynajętę, cały czas użytkowane. Zapraszam do kontaktu i do wizyty. Opcja sprzedaży osobno I piętra wraz z poddaszem w cenie 490 000 PLN. Istnieje możliwość rozliczenia/zamiany na mieszkania w Mielcu lub Rzeszowie!!!
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - Stare Miasto
lokalizacja: Stare Miasto
powierzchnia: 175 m² dom + 480m2 warsztat
cena: 1 200 000 zł do negocjacji
Komercja
Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 175 m² umiejscowiony na działce 5,66 ar składający się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy - cena 850 000 zł Parter: salon z kominkiem, kuchnia w zabudowie, pomieszczenie gospodarcze (zaadoptowane pod łazienkę), toaleta, pokój dzienny; Piętro: sypialnia z wyjściem na balkon oraz dwa pokoje dzienne z wyjściem na taras, łazienka + toaleta. Dom zbudowano w 2007 r., z cegły max, ocieplony, na dachu dachówka ceramiczna, balustrady wykonane metodą kowalską. W całym domu okna drewniane "Urzędowski", na parterze mechaniczne rolety w oknach. Na podłodze na parterze parkiet - drzewo czereśnia, na piętrze deska barlinecka - brzoza. Wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, internet, telefon. Ogrzewanie w domu gazowe, elektryczne, oraz kominkowe i podłogowe, zainstalowana klimatyzacja. Dom utrzymany w bardzo dobrym stanie, dużo wolnej przestrzeni, pokoje słoneczne. Warsztat składa się z: 2 garaży na ok. 4 samochody, biur, hali produkcyjnej, pomieszczenia socjalnego, szatni dla pracowników, 2 pomieszczeń użytkowych. Warsztat jest przyległy do budynku mieszkalnego. Kryty blachą, ocieplony, ogrzewanie gazowe, warsztat posiada stacje TRAFO z rozdzielnią niskiego i średniego napięcia. Działka zagospodarowana kwiatami i krzewami. Drogi dojazdowe z wykonana instalacją kanalizacyjną i burzową pokryte kostką brukową. Posesja znajduje się w pięknej zielonej, nasłonecznionej, cichej okolicy.
Więcej o ofercie

Komercja - Sprzedaz - Stare Miasto
lokalizacja: Stare Miasto
powierzchnia: 400 m² + 25 m² taras + 50 m² garaż
cena: 2 500 000 zł
Komercja
Do sprzedania nowoczesny budynek handlowo-usługowy z witrynami w bardzo dobrej lokalizacji Starego Miasta. Budynek składa się z 3 kondygnacji odpowiednio: - parter 150 m² - I piętro 150 m² - II piętro (poddasze użytkowe) 100 m² + 25 m² zadaszony taras - garaż 50 m² Budynek jest w pełni wykończony, ściany, podłogi, drzwi, sanitariaty. Każdy z lokali ma oddzielne liczniki. Ogrzewanie gazowe. W pobliżu budynku parking.
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex