Sprzedaż / Wynajem Domów
Nieruchomości - Domy SprzedażNieruchomości Domy - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Mieszkań
Nieruchomości - Mieszkania SprzedażNieruchomości Mieszkania - Wynajem
Sprzedaż Działek
Nieruchomości - Działki Sprzedaż
Sprzedaż / Wynajem Lokali
Nieruchomości - Lokale SprzedażNieruchomości Lokale - Wynajem
Sprzedaż / Wynajem Nieruchomości komercyjnych
Nieruchomości - Komercyjne SprzedażNieruchomości Komercyjne - Wynajem

DZIALKI - SPRZEDAZ

Dzialki - Sprzedaz - BABICHA
lokalizacja: BABICHA
powierzchnia: 12 ar x 2
cena: 19 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działki z warunkami zabudowy, bezpośrednio przy drodze gminnej, na działkach znajduje sie prąd, woda na sąsiedniej działce, brak gazu i kanalizacji w okolicy. Wym działek: 30x40m Polecam!!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Biały Bór - gmina Przecław
lokalizacja: Biały Bór - gmina Przecław
powierzchnia: 12,90 ar oraz 82,68 ara
cena: 150 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka 19,29 ara oraz działka 82,68 ara są działkami budowlanymi, ale działka o pow. 82,68 posiada Warunki Zabudowy, które wydano w 2009 r. Jest działką częściowo zalesioną (samosiejka), dookoła działki las, dojazd do działki stanowi bezpośrednio droga gminna a następnie droga wewnętrzna utwardzona. Media: prąd, woda, gaz, brak kanalizacji. Cena obejmuje obie działki.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - BOROWA
lokalizacja: BOROWA
powierzchnia: 34 ary
cena: 3800 zł/ar, 130 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod inwestycje o pow. 34 ary, ze wszystkimi mediami: woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz z warunkami zabudowy zezwalającymi na wybudowanie pawilonu handlowego o pow. 400 m², wys. 7 m, oraz myjni samochodowej. Szer. działki 80 m. Dwa wjazdy dla tirówo szer. 8,5 m.Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze powiatowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - BREŃ OSUCHOWSKI
lokalizacja: BREŃ OSUCHOWSKI
powierzchnia: 30 ar
cena: 54 000 zł, 1 800 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana 32 ar (wydana decyzja o warunkach zabudowy), wym. 23x140m. Media w pobliżu. Najbliższe zabudowania w odl. 60 m. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. W pobliżu sklep oraz szkoła. Cicha i spokojna okolica.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Chorzelów
lokalizacja: Chorzelów
powierzchnia: 7,52 ara
cena: 90 000 zł do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, pełne uzbrojenie: woda, gaz, prąd, kanalizacja na działce. Położenie: 70 m od drogi asfaltowej Mielec-Tarnobrzeg, udział w drodze (aktualnie nieutwardzona).
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Chorzelów
lokalizacja: Chorzelów
powierzchnia: 12,21 ara
cena: 100 000 PLN do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana położona na nowym osiedlu domów jednrorodzinnych przy drodze asfaltowej.Uzbrojenie: woda, prąd, kanalizacja-gaz w XI.2015. Wymiary: szer. 20mx61m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Chorzelów - przy trasie Mielec-Tarnobrzeg, idealne pod  handel, usługi, produkcję
lokalizacja: Chorzelów - przy trasie Mielec-Tarnobrzeg, idealne pod handel, usługi, produkcję
powierzchnia: 1,07 ha
cena: 1 370 000 zł brutto do negocjacji w tym 23% podatku Vat
Dzialka Okolice Mielca
Teren inwestycyjny usytuowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej ze zjazdem (prawo i lewoskręt) z przeznaczeniem pod handel, usługi, magazyny, produkcję. Teren częściowo utwardzony pod drogi (kamień, kruszywo, gruz) oraz ogrodzony w całości. Na działce znajduje się budynek o powierzchni 60 m².
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Chrząstów
lokalizacja: Chrząstów
powierzchnia: 20 ar
cena: 4 200 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Do sprzedania działka rolno-budowlana w Chrząstowie o powierzchni 20 ar. Dojazd do działki droga utwardzoną. Wymiary działki 22 x 80 metrów. Działka w pełni uzbrojona (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Teren niezalewowy, podniesione wały i możliwość wydania warunków zabudowy przez gminę.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Chrząstów
lokalizacja: Chrząstów
powierzchnia: 17 ara
cena: 5 200 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolno-budowlana w Chrząstowie o powierzchni 17 ar. Dojazdy do działki drogą utwardzoną oraz drogą asfaltową. Wymiary działki 32 x 55 metrów. Działka w pełni uzbrojona (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Teren niezalewowy, możliwość uzyskania warunków zabudowy. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze o powierzchniach: 7 i 8 ar.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - CZERMIN
lokalizacja: CZERMIN
powierzchnia: 50 ar
cena: 120 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana, o pow.18 ar, las o pow.19 ar, łąka o pow.13 ar. Pełne uzbrojenie szer. 20 m. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Sprzedaż tylko w całości!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Dobrynin
lokalizacja: Dobrynin
powierzchnia: 32 ary
cena: 37 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o powierzchni 32 ary w Dobryninie. Szerokość działki 28x120 metrów. Woda i prąd w odległości 80 metrów od działki. Dojazd utwardzony 400 metrów od asfaltu.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - DOBRYNIN
lokalizacja: DOBRYNIN
powierzchnia: 37,93 ary oraz 24,39 ara
cena: 1 900 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Sprzedam działki budowlane w całości lub osobno na pograniczu Rzemienia i Dobrynina z wydanymi warunkami zabudowy, media w pobliżu. Na całość składają się cztery działki 2 pierwsze o powierzchni łącznej 0.3793 ha i 2 następne o powierzchni łącznej 0.2439 ha. Do działek prowadzi droga gminna utwardzana i odśnieżana zimą. Okolica czysta ekologicznie, idealne miejsce na dom, rancho, stadninę w okolicy działek luźna zabudowa, 13 km od centrum Mielca. W pobliżu szkoła, kościół, sklep.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Dulcza Wielka
lokalizacja: Dulcza Wielka
powierzchnia: 12,82 ara
cena: 109 000 zł do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka z pozwoleniem na budowę na nowo powstałym osiedlu domów w centrum Dulczy Wielkiej. Pełne uzbrojenie na działce, wjazd z drogi gminnej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Dzierżawa - PARKING TIR lub miejsca parkingowe dla TIR -  Droga wylotowa - bliska okolica Mielca
lokalizacja: Dzierżawa - PARKING TIR lub miejsca parkingowe dla TIR - Droga wylotowa - bliska okolica Mielca
powierzchnia: od 1 do 25 ar
cena: od 150 zł netto do 1 500 zł netto
Dzialka Okolice Mielca
Przedmiotem dzierżawy jest działka o przeznaczeniu parkingowym dla TIR-ów zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej w bliskich okolicach miasta. Bezpośredni i wygodny zjazd prosto z asfaltu. Powierzchnia dostępna do dzierżawy wynosi 25 ar i przystosowana jest pod parking dla max 15 samochodów ciężarowych z naczepą. Całość jest ogrodzona, oświetlona, monitorowana, strzeżona przez profesjonalną agencję ochrony. Istnieje możliwość wynajmu od 1 do 15 miejsc. Cena 1 miejsca wynosi 150 zł netto. Cena całości wynosi 1 500 zł netto.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Gizowa, gm. Borowa
lokalizacja: Gizowa, gm. Borowa
powierzchnia: 170 ara
cena: 110 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Na sprzedaż gospodarstwo rolne, położone w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W skład posesji wchodzi: dom drewniany (ok. 100 letni), stodoła. Działka o pow.170 ara, część stanowi działka budowlana a pozostała część działka rolna. Działka jest zagospodarowana dębami (ok 100 lat), oraz krzewami. Wymiary działki: szer. 72m, dł. 500 m. Media: prąd, woda - podłączone do domu. Pozostałe media: brak. Dojazd do posesji stanowi bezpośrednio droga gminna. Bardzo cicha okolica, blisko sklep, szkoła i przystanek autobusowy. Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Grochowe II (obok Trześnia)
lokalizacja: Grochowe II (obok Trześnia)
powierzchnia: 32 ary
cena: 11 5000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Atrakcyjna działka budowlana o pow. 32 ara. Media przy działce, droga utwardzona oddalona 100 metrów od asfaltu. Bliskie sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Szer. działki 20 do 24 m, dł. 150 m. Na działce znajduje się mały lasek. Blisko spokojny strumyk. Polecamy, ładne okolice.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Grzybów - dobra cena!
lokalizacja: Grzybów - dobra cena!
powierzchnia: 13,4 ara
cena: 38 800 zł
Dzialka Okolice Mielca
Bardzo atrakcyjna działka położona na ekologicznie czystym terenie. Bliskie sąsiedztwo lasu i nowych domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 13,4 ara i posiada dobre wymiary pod budowę domu. Są to: 25 m szer. i 54 m. dł. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną (są plany utwardzenia przez gminę). Pełne uzbrojenie: prąd, woda, gaz na działce sąsiedniej. Kanalizacja w planie. Polecamy również działki w I pasie zabudowy o powierzchni 17,5 ara i 15,7 ara w cenie 3800zł/ar. Dojazd do działek drogą gminną, uzbrojenie: woda, gaz, prąd w sąsiedztwie.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - HUCINA
lokalizacja: HUCINA
powierzchnia: 1,38 ha
cena: 165 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolna z możliwością przekwalifikowania na budowlaną, V kl. gruntu, dodatkowo możliwość zakupienia łąki o pow. 26 ar. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. Media: prąd, woda, gaz w odl. ok. 70 m od działki, kanalizacja w drodze. Dojazd do działki z drogi utwardzonej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Jagodnik, gmina Cmolas, powiat kolbuszowski
lokalizacja: Jagodnik, gmina Cmolas, powiat kolbuszowski
powierzchnia: 37,6 ara
cena: ok. 45 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Widokowa działka położona w miejscowości Jagodnik w gminie Cmolas. Powierzchnia działki wynosi 37,6 ara. Dojazd droga gminną asfaltową. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Uzbrojenie: prąd, gaz, woda, telefon. Ukształtowanie terenu: wzniesienie i spadek (ładny widok). Teren niezalewowy. Wymiary działki: 86 x 40 m. Działka przylega do drogi szerszym bokiem. Przez działkę przebiega linia telefoniczna. Dobra cena!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - JAŚLANY
lokalizacja: JAŚLANY
powierzchnia: 26 ar
cena: 50 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka rekreacyjna 26 ar.W otoczeniu lasu.W pobliżu media (podłączony prąd). W planach budowa ośrodka wypoczynkowego blisko działki.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - JAŚLANY
lokalizacja: JAŚLANY
powierzchnia: 26 ar
cena: 95 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana - wymiary; szer. ok 20 m, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, możliwość dojazdu do działki dwoma drogami, media w odległości ok. 50 m. Dobra lokalizacja.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - JAŚLANY
lokalizacja: JAŚLANY
powierzchnia: 59,30 ar oraz 46,29 ar
cena: 600 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działa rolna oraz łąka IV A, B kl gruntu. Dojazd z drogi gminnej a następnie polną.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Kębłów, gmina Padew Narodowa
lokalizacja: Kębłów, gmina Padew Narodowa
powierzchnia: 60 ar
cena: 60 000 zł do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Las sosnowy z drzewostanem 60 letnim. Działka posiada dojazd drogą nieutwardzoną.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Kiełków
lokalizacja: Kiełków
powierzchnia: 42 ar
cena: 50 400 zł - 1 200 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolna ( klasa gruntu IIIa) o pow. 42 ar, wym: szer. 23 x 240 m. Media na działce (woda, gaz, prąd). Dojazd z drogi powiatowej, działka przy głównej drodze.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Kiełków
lokalizacja: Kiełków
powierzchnia: 15,53 ara
cena: 37 000 zł do ugodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka w II pasie zabudowy, z wjazdem z drogi asfaltowej, częściowo dojazd polny (udział w drodze o szer. 4,5 m), klasa gruntu IIa, IIIa. Uzbrojenie: gaz na działce, woda i prąd w pasie drogowym w odległości ok. 30 m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Kosowy, bezpośrednio przy trasie Mielec-Rzeszów
lokalizacja: Kosowy, bezpośrednio przy trasie Mielec-Rzeszów
powierzchnia: 1,28 ha z opcją wydzielenia mniejszej działki
cena: 399 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka położona przy trasie Mielec-Rzeszów z przeznaczeniem na stację paliw, sklep, dom weselny itp. Wymiary działki: szerokość od drogi 58 m x 220 m. Działka posiada pełne uzbrojenie.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - KSIĄŻNICE
lokalizacja: KSIĄŻNICE
powierzchnia: 88 ar
cena: 2 500 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolna z możliwością przekwalifikowania na budowlaną V kl. gruntu blisko lasu. Media w bliskiej odległości. Dojazd drogą gminną asfaltową a następnie polną. Wym. 50 x 90 m
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Malinie
lokalizacja: Malinie
powierzchnia: 13,24 ar x 2
cena: 53 000 zł do uzg. za działkę
Dzialka Okolice Mielca
Działki budowlane z warunkami zabudowy. Wym. 38 x 38 m, gaz, prąd, w odległości 200 m. Dojazd z drogi gminnej utwardzonej, brak wody i kanalizacji.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - MALINIE
lokalizacja: MALINIE
powierzchnia: 18,30 ar
cena: 109 800 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow.18,30 ar o wym. 23 x 80. Media na działce, dojazd z drogi asfaltowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Malinie
lokalizacja: Malinie
powierzchnia: 31,55 ara
cena: 250 000 zł netto
Dzialka Okolice Mielca
Działka komercyjna z wydanym planem zagospodarowania przestrzennego pod przemysł lub inną działalność gospodarczą. Powierzchnia działki wraz z współwłasnością w drodze dojazdowej wynosi 31,55 ara. Dojazd z drogi asfaltowej i na odcinku 150 metrów utwardzony kamieniem. Na działce znajduje się budynek z aktualnymi planami przebudowy lub rozbudowy. Media - prąd ( ok. 15 KW) i woda. Kształt działki to prostokąt.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Malinie
lokalizacja: Malinie
powierzchnia: 12 ar (2 działki po 12 ar)
cena: 63 000 zł do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Dwie działki o powierzchni 12 ar każda położone w spokojnej okolicy i sąsiedztwie domów. Czwarty i piąty pas zabudowy od drogi Mielec - Tarnobrzeg. Działki posiadają wydane warunki zabudowy. Wszystkie media przy działkach. Dojazd drogą gminną utwardzoną. Wymiary każdej z działek to: 25 m szer. i 50 m. dł. Szybki dojazd do Mielca.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Malinie
lokalizacja: Malinie
powierzchnia: 11,5 ara
cena: 90 000 zł do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana na nowym osiedlu domów, wymiary:40x30m, pełne uzbrojenie .
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - MŁODOCHÓW
lokalizacja: MŁODOCHÓW
powierzchnia: 30 ar
cena: 2 500 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka klasy IV b i V, dojazd bezpośrednio z drogi gminnej, media: prąd na działce, woda, gaz w bliskiej odl. od działki, kanalizacja w planie. Możliwość zagospodarowania terenu pod budownictwo mieszkaniowe lub pod działalność komercyjną.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Nowa Dęba
lokalizacja: Nowa Dęba
powierzchnia: 40 arów lub 2 działki po 20 ar każda
cena: 5 000 zł za ar
Dzialka Okolice Mielca
Bardzo atrakcyjnie usytuowana działka - pomiędzy nowymi domami jednorodzinnymi. Powierzchnia działki to 40 ar. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po 20 ar każda. Długość działki to około 78 m., szerokość ok. 50 m. Dojazd drogą asfaltową. Media w bliskiej odległości! Polecam. Działka równa i kształtna. Dojazd: ścisła okolica ul. Sucharskiego
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!! WOLA MIELECKA Z WZ
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!! WOLA MIELECKA Z WZ
powierzchnia: 26,91 ara
cena: 9 000 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana z Warunkami Zabudowy, oraz z wydaną zgodą z Rejonu Energetycznego na dostaw energii elektrycznej oraz z wydana zgoda z Zakładu Gazownictwa na dostarczenie gazu . Działka posiada pow.26,91 ara i ma wymiary: 30 x 87 m, dojazd bezpośredni z drogi gminnej , pełna własność drogi dojazdowej. Media: prąd, woda , gaz, kanalizacja (w 2014r zapewniona przez gminę). Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!ŁUŻE
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!ŁUŻE
powierzchnia: 20,01 ara
cena: 10 000 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow. 20,01 ara, o wym. 30 x 60 m, kl gruntu V działka położona w okolicy lasu. Media: prąd w bliskiej odległości od działki, woda ze szpilki, brak gazu i kanalizacji. Dojazd do działki stanowi droga asfaltowa, a następnie droga na zasadzie służebności wzajemnej. Możliwość zakupu połowy działki Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!OK. SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!OK. SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ
powierzchnia: 85,93 ar
cena: 4,5 mln zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka komercyjna położona na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park Mielec. Działka o regularnym kształcie, na płaskim terenie, dostępność komunikacyjna bardzo dobra-bezpośredni dojazd do posesji drogą o nawierzchni asfaltowej.W sąsiedztwie znajdują się obiekty o charakterze przemysłowym oraz lotnisko. Cały teren jest ogrodzony ogrodzeniem trwałym i jest uzbrojony we wszystkie niezbędne sieci uzbrojenia technicznego: sieć elektroenergetyczną, sieć wodociągowa, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, siec ciepłowniczą z elektrociepłowni oraz sieć gazową. Działka leży w obszarze z przeznaczeniem pod przemysł z niezbędnym układem komunikacji kołowej i kolejowej, a także infrastruktura techniczna w tym urządzeniami energetyki gazowej i ochrona przeciwpożarową. Sposób korzystania z nieruchomości jest zgodny z ustaleniami planu zagospodarowania przestrzennego. Na działce zlokalizowane są budynki o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 1668 m² Budynek warsztatowo garażowy o pow. użytkowej 1282 m², jednokondygnacyjny o zmiennej wysokości hal. W obiekcie znajdują się pomieszczenia warsztatowe z zapleczem magazynowym części zamiennych oraz pokoje biurowo-socjalne. Podłączone wszystkie instalacje: elektryczna siły i światła, wodociągowa, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie-grzejniki rurowo-żebrowe; Budynek socjalno-usługowy-obiekt o pow.użytkowej 338 m², dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, dobudowany do budynku warsztatowo-garażowego. Na parterze znajdują się pomieszczenia socjalne i usługowe. Na pietrze znajdują się pokoje biurowe oraz sanitariaty; Pawilon handlowy- budynek parterowy, wolnostojący, wybudowany w technologii tradycyjnej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!PIĄTKOWIEC
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!PIĄTKOWIEC
powierzchnia: 2 działki ,15,85 ara, 20,04 ara
cena: 5800zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
2 działki budowlane z udziałem w drodze, -dojazd do działek stanowi bezposrednio droga wojewódzka a następnie gminna wewnętrzna.Działki w pieknej i cichej okolicy.Media:prąd woda, gaz, kanalizacja w trakcie realizacji Wymiary działek:1)20,04ara-40x55m; 2)15,85ara-37x55m; Polecam ofertę !!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!PODLESZANY
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!PODLESZANY
powierzchnia: 18,31 ara
cena: 88 000 PLN
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow.18,31 ara z udziałem w drodze. Wszystkie media:prąd, woda, gaz, kanalizacja, dojazd stanowi droga gminna a następnie droga wewnętrzna Udział w drodze wliczony w cenę działki.Wym dz.30x60m
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKAZJA!!! KLISZÓW
lokalizacja: OKAZJA!!! KLISZÓW
powierzchnia: 38ar
cena: 1700zł/ar-76.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow.38ar, z warunkami zabudowy (wydana decyzja o warunkach zabudowy- maj 2010r.)Wym.dz 20x140m.Media na działce:woda, prąd, kanalizacja w planie, brak gazu.Działka posiada dostęp do drogi publicznej-drogi powiatowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKAZJA!!! WOJKÓW
lokalizacja: OKAZJA!!! WOJKÓW
powierzchnia: 113ar
cena: 35.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolna 113ar(szer.30m)w tym 20ar(szer 18m)dzialka budowlana.Media(woda,prąd,kanalizacja )gaz w odl.ok.200m.Dojazd drogą asfaltową a następnie ok 2km droga boczną utwardzoną. W pobliżu kąpielisko oraz 4 stawy hodowlane.Działka umiejscowiona w cichej i spokojnej okolicy.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKOLICA MIELCA-GROCHOWE
lokalizacja: OKOLICA MIELCA-GROCHOWE
powierzchnia: 10,5ara
cena: 49.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana z Warunkami Zabudowy wydanymi w styczniu 2014r oraz z projektem budowlanym-budynek mieszkalny jednorodzinny z wewnętrznymi instalacjami :elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, z odpływowym zbiornikiem na nieczystości ciekłe(szambo). Dojazd do działki stanowi bezpośrednio droga gminna oraz droga utwardzona wewnętrzna o szer 5m Media:prąd, woda w granicy działki, gaz na sąsiedniej działce-również należącej do właściciela. Działka znajduje sie w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko przystanek autobusowy, oraz SSE.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKOLICE BRZYŚCIA
lokalizacja: OKOLICE BRZYŚCIA
powierzchnia: 86 ar z możliwościa podziału na działki 10 arowe
cena: 4000zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działki położone bezpośrednio przy drodze gminnej. Uzbrojenie: woda w drodze dojazdowej, prąd i gaz w odl.ok 100m od działek. W obecnej chwili właściciel stara sie o warunki zabudowy oraz działki sa w trakcie podziały na mniejsze powierzchnie ok10 ar.Do działek bedzie prowadzic droga o szer.6m(w trakcie wytyczania) Teren , na którym saadziałki staje sie terenem atrakcyjnym, gdyż w okolicy powstaje piekarnia i slklep spożywczy
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Orłów - dobra lokalizacja
lokalizacja: Orłów - dobra lokalizacja
powierzchnia: 14 ara lub 44 ary
cena: 2000 zł / ar
Dzialka Okolice Mielca
Bardzo atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę budynku jednorodzinnego wg projektu pracowni KB z Krakowa Typ DM 6203 oraz budynku gospodarczego ( projekt indywidualny).Możliwość podziału na 3 mniejsze działki po około 14 arów. Cena za ar 2000 zł + 5000 zł jednorazowa opłata za projekt budowlany wraz z dokumentacją. Media: prąd i woda. Dojazd drogą asfaltową lub druga drogą utwardzona kamieniem.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OSIEDLE CYRANKA
lokalizacja: OSIEDLE CYRANKA
powierzchnia: 10,58 ar
cena: 158 700 zł do negocjacji,15.000zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Bardzo atrakcyjna działka budowlan.Pow.działki 10,58ar, wym: 25x42m. Wszystkie media:woda, prąd, gaz, kanalizacja na działce. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Padew Narodowa
lokalizacja: Padew Narodowa
powierzchnia: 2,33 hektara
cena: 400 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Przedmiotem sprzedaży jest działka położona przy drodze międzymiastowej relacji Tarnobrzeg - Mielec. Działka posiada zjazd z drogi. Szerokość to 52 metry. Media: prąd i woda w bliskiej okolicy.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Padew Narodowa
lokalizacja: Padew Narodowa
powierzchnia: 10 ar
cena: 38 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Kształtna działka budowlana. Powierzchnia 10 ar. Szerokość działki 24 metry. Pełne uzbrojenie: woda, prąd, gaz, kanalizacja, telefon. Dojazd drogą asfaltową (boczną). Działka wymaga mostka. Dobra lokalizacja. W niedalekiej odległosci sklep. Szybki dojazd do miasta.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PŁAWO
lokalizacja: PŁAWO
powierzchnia: 22ar
cena: 60.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka z warunkami zabudowy (dla budynku parterowego z ewentualnym poddaszem użytkowym)o wym.26x85m.Działka znajduje sie przy drodze gminnej Media:prad, woda, brak gazu, kanalizacja w planie.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PODLESZANY
lokalizacja: PODLESZANY
powierzchnia: 3 x 17,5 ar
cena: 3200zł/ ar
Dzialka Okolice Mielca
Działki przeznaczone pod zabudowe jednorodzinna , uzbrojenie:woda, prąd, gaz kanalizcja w trakcie realizacji gminnej oraz linia swiatłowodowa w odleglości 140m, dojazd drogą, gminną utwardzoną o szer. 5m a nastepnie droga 5m w terenie do dzialek, szerokość działek okolo 25- 30m
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PODLESZANY
lokalizacja: PODLESZANY
powierzchnia: 30ar
cena: 3500zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana, media w pobliżu,dojazd drogą utwardzoną.szer. działki ok. 20m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PODLESZANY
lokalizacja: PODLESZANY
powierzchnia: 13,37ar
cena: 50.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana z Warunkami Zabudowy o pow.13,37ar .Wym dz.34x39m, media w okolicy ok 100m od działki.Dojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej.Działka położona w bardzo malowniczym terenie, blisko stawy .
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PODLESZANY
lokalizacja: PODLESZANY
powierzchnia: 3x10ar
cena: 4900zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działki w drugim pasie zabudowy z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, dojazd drogą nieutwardzoną /udział w drodze/ .uzbrojenie: gaz,prąd w odl.ok 70m, woda poprowadzona w drodze.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Podleszany - Okazja!
lokalizacja: Podleszany - Okazja!
powierzchnia: Działki od 10,22 ara do 10,76 ara
cena: 5000 zł za ar
Dzialka Okolice Mielca
Bardzo atrakcyjne działki budowlane o powierzchni: 10,76 ara-I pas zabudowy od d rogi asfaltowej 10,27 ara- II pas zabudowy od drogi asfaltowej 10,22 ara-III pas zabudowy od drogi asfaltowej 10,22 ara -IV pas zabudopwy od drogi asfaltowej 10,92 ara- V pas zabudowy od drogi asfaltowej Wszystkie działki posiadają wydane "Warunki Zabudowy" na domy jednorodzinne. Działki kształtem zbliżone do kwadratu. Teren w 100% niezalewowy! Każda z działek ma udział w drodze solidnie utwardzonej kamieniem. Szerokość drogi wynosi 6 metrów. Droga posiada również wysepkę na końcu do zawracania. Działki uzbrojone w: prąd, wodę i gaz! Działki sąsiadują z lasem. Bardzo ładna, cicha i zielona okolica. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Podleszany-centrum
lokalizacja: Podleszany-centrum
powierzchnia: 21,38 ara
cena: 128.000 PLN do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka przy drodze gminnej asfaltowej w centrum Podleszan, pod zabudowę mieszkaniową, usługi nieuciążliwe. Uzbrojenie: woda, prąd , gaz, kanalizacja na działce.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PODOLE
lokalizacja: PODOLE
powierzchnia: 94 ar
cena: 2200zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
4 działki (w ewidencji widniejące jako las) na obecną chwilę do przekształcena na działki rolne.Teren bez drzew, wyrównany, płaski.Wszystkie media.Dojazd drogą gminną
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Podole
lokalizacja: Podole
powierzchnia: 1,51 ha
cena: 105 000 PLN
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową położona przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie bezpośrednim lasu, częściowo zalesiona. Uzbrojenie: woda, prąd na działce.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Przecław
lokalizacja: Przecław
powierzchnia: 4 działki od 9ar-13 ar
cena: 4200zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
4 działki budowlane łacznej o powierzchni 55 arów(13,84 ara,10,69ara, 9,52ara, 13,57ara) z wydanymi Warunkami Zabudowy z 28.12.2012r -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna -4 budynki mieszkalne jednorodzinne, cztery budynki gospodarczo-garażowe , droga wewnętrzna i zjazd z drogi publicznej, usytuowane przy utwrdzonej drodze w Przecławiu. Szerokość działki 30 metrów na całej długości. Gaz, prąd, woda, kanalizacja przy działce.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PRZECŁAW
lokalizacja: PRZECŁAW
powierzchnia: 30,66 ar
cena: 2500zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową od 2013 roku ( w trakcie opracowania plan zagospodarowania terenu)pow.30,66ar, wym 45x68m; Media:woda i prąd na działce, gaz, kanalizacja w trakcie podłączania. Możliwość podziału na mniejsze działki.Możliwość wynajęcia działki w celu umieszczenia banerów reklamowych.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PRZECŁAW - BŁONIE
lokalizacja: PRZECŁAW - BŁONIE
powierzchnia: 13 ar, 16 ar, 6 x 10,75 ar
cena: 4000 zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
szer. 40 m., pod budownictwo mieszkaniowe, dojazd z drogi asfaltowej, pełne uzbrojenie.Możliwość kupna 13 i 16 ar (w całości) w cenie 3000 zł/ar
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PRZECŁAW -centrum
lokalizacja: PRZECŁAW -centrum
powierzchnia: 2 hektary
cena: 300 000 PLN
Dzialka Okolice Mielca
Atrakcyjna, kształtna działka o powierzchniach 2 hektary. Dobre sąsiedztwo nowych domów i lasu.Teren objety miesjcowym planem zagospodarowania terenu pod budownictwo mieszkaniowe. Uzbrojenie na działkach sąsiednich odl. ok. 200m: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd drogą gminną.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PRZECŁAW BŁONIE
lokalizacja: PRZECŁAW BŁONIE
powierzchnia: 30,37ar
cena: 1.450zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana - 30,37ar, szer.26.3x114, z pozwoleniem na budowę,wyrobiona decyzja o warunkach zabudowy, położona w odl.150m od drogi powiatowej Mielec-Przecław, wszystkie media na działce:woda, prąd,gaz kanalizacja, dogodny dojazd, cicha i spokojna okolica
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - PRZECŁAW-ZABORCZE
lokalizacja: PRZECŁAW-ZABORCZE
powierzchnia: 45,18ar oraz 47,26ar
cena: 35.000-37.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działki położone w sąsiedztwie domów posiadające decyzje o warunkach w zabudowie zagrodowej. Media:woda oraz prąd na sąsiedniej zabudowanej działce, brak gazu, kanalizacja w planie.Dojazd drogą gminną utwardzoną. Działka 45,18ar-35.000zł, działka 47,26ar-37.000zł;
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Przyłęk
lokalizacja: Przyłęk
powierzchnia: 90ar
cena: 2000zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka przemysłowa o poww.90ar, uzbrojonea w wodę i prąd, dojazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. Możliwość zakupu mniejsze powieszchni 30ar, istnieje tez możliwość zabudowy mieszkaniowej.Szerokość każdej działki to 30 metrów.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RUDA
lokalizacja: RUDA
powierzchnia: 11ar, 27ar
cena: 600zł - 2000 zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka o pow.11 ar przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową i jednorodzinną.Działka jest oznaczona jako IV kl łąki.Media :prąd, woda, gaz na działce. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Działka rolna o pow. 27 ar kl. IV b gruntu, PsV media w okolicy pobliskich domów, działka przy lesie, dojazd stanowi w pierwszym etapie droga gminna a następnie droga polna. Wym działki: 30m x 80m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RUDA
lokalizacja: RUDA
powierzchnia: 13 ar
cena: 13 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka o pow.13 ar znajduje się częściowo w rejonach rolno-osadniczych. Działka pod zabudowę jednorodzinna lub rekreacyjną;na działce: prąd, woda, pozostałe media w drodze. Dojazd do działki stanowi droga gminna.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Ruda
lokalizacja: Ruda
powierzchnia: 0,85 ha
cena: 8500 PLN do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Grunt orny położony przy drodze polnej w odległości 1km od zabudowań, klasa IV, składający się z 3 działek położonych w odległości ok. 300m od siebie.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Ruda gmina Radomyśl Wielki
lokalizacja: Ruda gmina Radomyśl Wielki
powierzchnia: 1,13 ha
cena: 90 000 PLN
Dzialka Okolice Mielca
Działka położona przy drodze gminnej z zabudowaniami z lat 60-tych, stanowiącymi budynek mieszkalny drewniany oraz budynek gopodarczy. Szerokośc działki 22m.Klasa gruntu IV i V, na 12 arach od frontu działki tereny mieszkaniowe. Istnieje możliwość zakupu 4 ha gruntu, położonych w sąsiedztwie, składających się z działek: 1,13ha, 0,82ha, 0,56ha, 0,30ha i mniejszych stanowiących grunty klasy IV i V za cenę 60 000 PLN.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RZEMIEŃ
lokalizacja: RZEMIEŃ
powierzchnia: 81 ar
cena: 4.500zł/ ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka z przeznaczeniem na budowe, przy drodze gminnej utwardzonej, możliwiść podziału, media: woda, gaz na działce, prąd w okdlegglości okolo 120m, szer.działki okolo 54m, cicha i spokojna okolica,
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Rzemień
lokalizacja: Rzemień
powierzchnia: 2x25ar
cena: 4000zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Diałka budowlana 2x25ar,pełne uzbrojenie , dojazd droga gminną asfaltową.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RZEMIEŃ
lokalizacja: RZEMIEŃ
powierzchnia: 30ar
cena: 150.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolna z mozliwością przekwalifikowania na budowlaną.Media:prąd, woda, gaz, kanalizacja w odległości ok.100m. Dojazd z drogi polnej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Rzemień
lokalizacja: Rzemień
powierzchnia: 34 ary
cena: 75 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka z wydaną decyyzją o warunkach zabudowy na budynek jednorodzinny, w sąsiedztwie nowych domów, z dojazdem droga gminną.Szerokość działki 28m. Uzbrojenie: kanalizacja na działce, gaz i prąd w odległości 30m( działka sąsiadująca).
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Rzędzianowice z WZ
lokalizacja: Rzędzianowice z WZ
powierzchnia: 25 arów
cena: 55 000 PLN do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Atrakcyjna działka z udziałem w drodze. Woda, prąd z działki sasiedniej , gaz 90m. Dojazd utwardzony o szerokości 5m na długości 90 mertów.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RZOCHÓW
lokalizacja: RZOCHÓW
powierzchnia: 7ar
cena: 55.000zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka rekreacyjna bez WZ o pow. 7 ar z zagwarantowanym dostępem do drogi wewnętrznej. Wym. działki 25x30m.Szer.drogi 5m.Działka jest ogrodzona siatką.Jest działką widokową, umiejscowioną na wzniesieniu , w odl ok 10 m znajduje się jezioro.Media:prąd w pobliżu, woda wzdłóż drogi.Brak gazu oraz kanalizacji.Dojazd drogą gminną z dwóch stron
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Słupia  gmina Pacanów
lokalizacja: Słupia gmina Pacanów
powierzchnia: 71 ar
cena: 10 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Grunt orny położony przy drodze gminnej polnej, w odległości 2 km od Wisły, bezpośrednio przylegająca do zalewu. Wymiary: 22 szer. Klasa gruntu II.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - STARE MIASTO- UL.LINDEGO
lokalizacja: STARE MIASTO- UL.LINDEGO
powierzchnia: 46,52 ara
cena: 15.000zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana, widokowa, położona w bardzo malowniczej części Starego Miasta z panoramą Starego Miasta. Działka posiada dojazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej oraz 2 dojazdy wewnętrzne z prawej oraz lewej strony; Media w granicy działki(prąd, woda) oraz na działce(gaz, kanalizacja). Wym działki:40x100m Kupno działki tylko w całości. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Trzciana
lokalizacja: Trzciana
powierzchnia: 34,48ara
cena: 5500zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 34,48ara,w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, w sąsiedztwie lasu. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej. Wym.60x55m, Media: prąd i woda w granicy działki. Możliwość zakupu mniejszej powierzchni działki.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - TUSZYMA
lokalizacja: TUSZYMA
powierzchnia: 1,20ha
cena: 70.000zł do neg
Dzialka Okolice Mielca
Działka z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny , bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej. Działka częściowo zalesiona. Możliwość wykopania stawu. Media: woda, prąd, brak kanalizacji.Na działce znajdują się złoża piasku rzecznego, głębiej może być żwir, co umożliwia wykopanie stawu o pow.ok 30 ar
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Tuszyma
lokalizacja: Tuszyma
powierzchnia: 24,5 ara
cena: 51 500 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka 24,5 ara . Istnieje możliwość zakupu drugiej działki o tej samej powierzchni 24,5 ara. Wymiary działek to: 33 x 123 metry oraz 28x123 metry. Dojaz do działek utwardzony na odległości 70 merów od asfaltu. W sąsiedztwie działek znajduje się między innymi nowa zabudowa jednorodzinna. Działki uzbrojone w prąd, wodę, gaz. Okazja !!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Tuszyma
lokalizacja: Tuszyma
powierzchnia: 20,57 ara
cena: 41 000 zł do uzg.
Dzialka Okolice Mielca
Działka o powierzchni 20,57 ara położona w II pasie zabudowy od drogi gminnej asfaltowej ( odległość 60m). Klasa gruntu III. Uzbrojenie :woda, prąd, gaz w odległości ok. 40m od działki. działka w kształcie kwadratu,wymiary: szer. ok. 40mx ok. 51m. Działka posiada wjazd z drogi asfaltowej gminnej a następnie z drogi wewnętrznej ( udział w drodze). Lokalizacja: blisko szkoła, sklep, kościół, przystanek autobusowy.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - TUSZYMA
lokalizacja: TUSZYMA
powierzchnia: 1 ha
cena: 300zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Na sprzedaż działka 1 ha z domem murowanym pow. ok.90m2, i garażem murowanym (część zabudowana 15 ar).Zbudowany w roku 1962, z pustaka, na dachu papa, nie ogrodzony; składa sie z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki-dom do remontu generalnego, ogrzewanie węglowe. Na działce wszystkie media:prąd, woda, gaz, kanalizacja Dodatkowym atutem działki jest bezpośredni dojazd z drogi wojewódzkiej z dwóch stron!!!! Teren może być wykorzystany pod cele inwestycyjne!!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Tuszyma
lokalizacja: Tuszyma
powierzchnia: 17,54
cena: 35 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka o powierzchni 17,54 ara położona w II pasie zabudowy od drogi gminnej asfaltowej ( odległość 60m). Klasa gruntu III. Uzbrojenie :woda, prąd, gaz w odległości ok. 40m od działki. Działka w kształcie szerokiego prostokąta,wymiary: szer. ok. 36mx ok. 49m. Działka posiada wjazd z drogi asfaltowej gminnej a następnie z drogi wewnętrznej ( udział w drodze). Lokalizacja: blisko szkoła, sklep, kościół, przystanek autobusowy.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - WAMPIERZÓW
lokalizacja: WAMPIERZÓW
powierzchnia: 50 ar
cena: 1200zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow.50ar z możliwością wydzielenia mniejszych powierzchni. Media :prąd, woda gaz na działce, brak kanalizacji. Dojazd do działki stanowi w pierwszym odcinku droga asfaltowa i następnie na odcinku ok. 250m droga utwardzona.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - WOLA MIELECKA
lokalizacja: WOLA MIELECKA
powierzchnia: 1,53ha
cena: 235.000zł do neg
Dzialka Okolice Mielca
Działka rolno- budowlana do sprzedaży tylko w całości. Połozona bezposrednio przy drodze gminnej szutrowej. Szerokość dzialki 26m. Najblizsze budynki i media w odległości ok 50m od działki. klasa gruntu III
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wola Mielecka
lokalizacja: Wola Mielecka
powierzchnia: 15 ar
cena: 5200zł/ar
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o wym 26x100m, z udziałem w drodze dojazdowej.Media:prad, woda, gaz w drodze, kanalizacja w trakcie realizacji. Istnieje możliwosc zakupu mniejsezj części działki. Polecam oferte!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wola Mielecka
lokalizacja: Wola Mielecka
powierzchnia: 9 ar x2
cena: 63 000 PLN za działkę
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową w II pasie zabudowy, uzbrojenie: woda, gaz, prąd w granicy działki. Kanalizacja w 2014 roku.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wola Mielecka
lokalizacja: Wola Mielecka
powierzchnia: 13,44 ara
cena: 125 000 PLN do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową, posiada pełne uzbrojenie, sąsiedztwo nowych domów.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wola Mielecka - Dobra lokalizacja!
lokalizacja: Wola Mielecka - Dobra lokalizacja!
powierzchnia: 10 ar , 11ar ,12 ary, 22 ary
cena: 7000zł/ar do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Do sprzedania działki w atrakcyjnej części Woli Mieleckiej. Wszystkie działki posiadają Warunki Zabudowy,uzbrojenie (woda, gaz, kanalizacja, prąd)znajduja się przy I działce. Dostępne są działki o powierzchniach: I pas zabudowy-22 ary - wymary: 33,6m x68,6m II pas zabudowy-11 ar-wymiary:29mx37,9m III pas zabudowy-10 ar - wymiary: 25mx38,9m IV pas zabudowy-10 ar - wymiary: 23,3mx42m V pas zabowy-12ar -wymiary:44,7mx(48,75)x32,8m( 19,3m) Działki mają udział w dodze wewnetrznej, która utwardzona jest kamieniem. Udział gratis! Teren niezalewowy, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych, zacisze drogi wewnętrznej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - WOLA MIELECKA w k.Rzędzianowic
lokalizacja: WOLA MIELECKA w k.Rzędzianowic
powierzchnia: 25ar
cena: 90 000 zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana z Warunkami Zabudowy wydanymi 20.01.2011r( budynek mieszkalny o pow.130m2, oraz budynek gospodarczy ) w II rzędzie zabudowy, szer. około 25m, media: prąd na działce, woda w odległości okolo 50m, kanalizacja obok działki, dojazd na odcinku 100m drogą nieutwardzoną, na pograniczu działki przebiega linia średniego napięcia.Teren nie zalewowy.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wola Mielecka z Warunkami zabudowy
lokalizacja: Wola Mielecka z Warunkami zabudowy
powierzchnia: 12 ar
cena: 58000 PLN do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod budowę ( Warunki zabudowy w trakcie) o powierzchni 12 ar - wymiary: 28 metrów na 42 metrów. Uzbrojenie w sąsiedztwie w drodze gminnej. Dojazd z dwóch stron:drogą gminną i droga na zasadzie współwłasności ( szer. 5m).
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wólka Książnicka
lokalizacja: Wólka Książnicka
powierzchnia: 6,9 hektara
cena: 1.725.000
Dzialka Okolice Mielca
Działka inwestycyjna rolno-budowlana o powierzchni łącznej 6,9 hektara. Uzbrojona w wodę, prąd. Dojazd z drogi asfaltowej. Cena całości wynosi 1.725.000 zł i podlega negocjacji. Teren otwarty.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wólka Podolska Gmina Przecław
lokalizacja: Wólka Podolska Gmina Przecław
powierzchnia: 94 arów
cena: 50 000 PLN
Dzialka Okolice Mielca
Działka z lasem, położona przy drodze gminnej, utwardzonej, teren owarty, zabudowa domów niewielka. Działka leśna z opcją zabudowy mieszkaniowej na powierzchni 14 arów, pozostałe 80 ar grunt rolny. Prąd, woda na działce.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Zaborcze
lokalizacja: Zaborcze
powierzchnia: 64,52ar
cena: 84.000zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka budowlana o pow.64,52ar -decyzja o WZ.Wym działki 22x280m.Media w odl.ok 100m (prąd,woda).Brak kanalizacji.Działka częściowo zalesiona modrzewiem oraz brzozą.Dojazd do działki gruntowy.Działka znajduje się ok. 0,5km od drogi asfaltowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - ZGÓRSKO
lokalizacja: ZGÓRSKO
powierzchnia: 13,57ar
cena: 42.000zł do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka z przeznaczeniem pod usługi, na działce podłączony gaz, natomiast woda i prąd w odległości ok 30m od działki.Dojazd bezpośrednio z drogi głównej asfaltowej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - ZGÓRSKO
lokalizacja: ZGÓRSKO
powierzchnia: 11,40ar
cena: 3500zł/ar do negocjacji
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowe mieszkaniową z wydana decyzją o warunkach zabudowy w dniu 30.04.13.Wszystkie media na działce .Wym działki 22x50m.Dojazd bezposrednio z drogi gminnej.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Zgórsko-przy trasie Mielec-Tarnów
lokalizacja: Zgórsko-przy trasie Mielec-Tarnów
powierzchnia: 3,25 ha
cena: Do uzgodnienia
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę usługowo-handlową lub mieszkalną, wjazd z drogi krajowej drogą o szer. 6m na odcinku 25m. Uzbrojenie /woda, prąd/ na sąsiedniej działce. Szerokość działki: 165m.Możliwość dzierżawienia terenu (np. pod serwis samochodowy)-cena do uzgodnienia.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - ZŁOTNIKI
lokalizacja: ZŁOTNIKI
powierzchnia: 12 ar
cena: 75 000 zł
Dzialka Okolice Mielca
Działka pod zabudowę mieszkaniową , wym. 30x 40m. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych domów w cichej i spokojnej okolicy. Wjazd z drogi asfaltowej. Woda i gaz planowany przyłącz w drodze dojazdowej koniec 2014., brak kanalizacji-przewidziano własne oczyszczalnie. Klasa gruntu IV. oferta 101
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - ZŁOTNIKI
lokalizacja: ZŁOTNIKI
powierzchnia: 12,08 ar
cena: 60 000 PLN do uzg.
Dzialka Okolice Mielca
Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy zagrodowej na budynek jednorodzinny wolnostojący. Uzbrojenie :prąd, woda gaz, kanalizacja do przeprowdzenia z drugiej strony drogi ( odleglość ok.15m). Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. Bardzo dobra lokalizacja.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Mielec - Dzialka przy drodze wylotowej - Dobra lokalizacja!
lokalizacja: Mielec - Dzialka przy drodze wylotowej - Dobra lokalizacja!
powierzchnia: 35,75 ara
cena: 430.000 zł
Dzialka W Mielecu
Diałka budowlana usytuowana przy głównej drodze międzymiastowej. Przeznaczenie działki pod handel, usługi, budownictwo mieszkaniowe - generalnie działalność nieuciążliwa ze względu na niedaleke sąsiedztwo domów jednrodzinnych. Działka w pełni uzbrojona!! Szerokośc około 36metrów.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!!DZIAŁKA REKREACYJNA, OŚ.SMOCZKA
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!!DZIAŁKA REKREACYJNA, OŚ.SMOCZKA
powierzchnia: 4,5 ara
cena: 55.000zł do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Bardzo ładna i zadbana działka rekreacyjna z domem. Dom jest murowany, otynkowany, ocieplony styropianem 20cm, na dachu blacha akrylowa, trapezowa 1 pokój, kuchnia jasna, łazienka z kabina prysznicowa , toaletą oraz z umywalką. Pokój i kuchnia umeblowane, na podłodze w pokoju parkiet dębowy, w pokoju można zainstalować kominek.Okna plastykowe z roletami antywłamaniowymi, drzwi wejściowe również antywłamaniowe. Media:prąd, woda, brak gazu, szambo.W łazience ogrzewanie elektryczne. Koszty płacone do Zarządu Działkowców:składka członkowska-58zł; opłata na rzecz ogrodu:15zł; opłata na inwestycje:18zł; opłata za prąd elektryczny w/g zużycia. Działka ogrodzona w całości siatka metalową, wejście na działkę wyłożone kostką.Na działce piękne drzewa oraz smaczne winogrono . Polecam ofertę!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!!Wojsław, ul.Gołebia
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!!Wojsław, ul.Gołebia
powierzchnia: 13,98 ara
cena: 18.000zł/ar do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Działka budowlana z Warunkami zabudowy z 2008r. o pow.13,98 ara w kształcie przybliżonym do prostokąta. Dojazd do działki stanowią dwie drogi:częściowo gminna a częściowo droga wewnętrzna. Media:woda i kanalizacja w drodze wewnętrznej, bezpośrednio przy działce, natomiast prąd i gaz w granicy działki. Wym działki:30x47m Sąsiedztwo nowoczesnych domów.Bliska okolica Starego Miasta. Polecam ofertę!!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - NOWOŚĆ!!!KRAŃCOWA
lokalizacja: NOWOŚĆ!!!KRAŃCOWA
powierzchnia: 6,29ar+ 1/9 udziału w drodze
cena: 85.000zł do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Działka o pow.6,29ara + 1/9 udziału w drodze (1,30ara).Dzialka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy z 2010r. Media:woda, prąd, gaz, w bliskiej odległosci od działki, ok 80m kanalizacja w trakcie realizacji.Wym dz.21,5x41m Polecam oferte!!!
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKAZJA!!! ULICA WIESIOŁOWSKIEGO
lokalizacja: OKAZJA!!! ULICA WIESIOŁOWSKIEGO
powierzchnia: 14,5ar
cena: 123 000 PLN ( 8.500zł/ar)
Dzialka W Mielecu
Działka budowlana w II pasie zabudowy od ulicy Wiesiołowskiego o wym.35x41m, dojazd drogą asfaltową, a następnie polną na odc.ok 50m, media w drodze w odl. ok.60m od działki(woda, prąd, kanalizacja)Cicha i spokojna okolica.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OKOLICA WIESIOŁOWSKIEGO
lokalizacja: OKOLICA WIESIOŁOWSKIEGO
powierzchnia: 38,67ar
cena: 170.000 zł do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Działka w jednej części (10,36ar) orna VI kl. gruntu natomiast w drugiej części (28,31 ar) stanowi las. Las 40-letni (ok 15 arów) i 10-letni. Dojazd do działki stanowi droga asfaltowa a następnie droga wydzielona na bezpośredni dojazd do działki o szer. 5m na zasadzie zasadzie służebności gruntowej - prawo przejazdu, przechodu i przegonu. Media: prąd, woda, gaz na sąsiedniej działce, kanalizacja na działce. Szer działki 20m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OŚ WOLNOŚCI
lokalizacja: OŚ WOLNOŚCI
powierzchnia: 7,88ar+1/9 udziału w drodze
cena: 120 000 zł
Dzialka W Mielecu
Działka budowlana 7,88ar,wym. 28 x 28, uzbrojenie w odległości 125m, dojazd drogą nieutwardzona na odcinku 75m o szer. 5 m/udział w drodze/ , wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - OŚ WOLNOŚCI
lokalizacja: OŚ WOLNOŚCI
powierzchnia: 9,50ar x 2
cena: 120 000 PLN za działkę
Dzialka W Mielecu
Działki pod zabudowę mieszkaniową. Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd. Media w odległości ok. 50m. Szerokość ok.25m. Droga na zasadzie udziału,szer. 7m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Przy trasie Mielec - Tarnobrzeg (II pas zabudowy)
lokalizacja: Przy trasie Mielec - Tarnobrzeg (II pas zabudowy)
powierzchnia: 53 ary
cena: 318 000 zł
Dzialka W Mielecu
Działka rolno - budowlana o powierzchni 53 ary w drugim pasie zabudowy. Szerokośc działki to 19 metrów. Pełne uzbrojenie w pierwszym pasie zabudowy. Dojazd drogą miejską nieutwardzoną o szerokości 4 metrów. Możliwość podzielenia na działki 10 arowe pod budowę domu. Cena 6000 zł / ar.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - RZOCHÓW
lokalizacja: RZOCHÓW
powierzchnia: 44 ary
cena: 80.000zł do uzgodnienia
Dzialka W Mielecu
Działka 44 ary pod zabudowę mieszkaniową. Działka ze wszystkimi mediami(kanalizacja w drodze, prąd woda i gaz bezpośrednio na działce). Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. Szerokość na początku działki 13 metrów, w dalszej części ( po 100m ) 25m.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - ul. Witosa - II pas zabudowy
lokalizacja: ul. Witosa - II pas zabudowy
powierzchnia: 18,50ar
cena: 205 000 zł
Dzialka W Mielecu
Działka budowlana o powierzchni 18,50 ara. Pełne uzbrojenie: woda, prąd, gaz, kanalizacja, telefon. Działka posiada wydane Warunki Zabudowy. Wymiary: 51 x 34 metra. Dojazd z drogi asfaltowej i nastepnie 30 metrów drogą nieutwardzoną. Sprzedaż tylko w całości, ze względu na linie wys. napięcia, znajdującą się z jednej strony działki. Sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wiesiołowskiego Mielec
lokalizacja: Wiesiołowskiego Mielec
powierzchnia: 8,22 ara
cena: 123 000 PLN
Dzialka W Mielecu
Działka budowlana położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Uzbrojenie: prąd,woda , kanalizacja na działce.Gaz na działce sąsiedniej.Wymiary: szer. 32mx25.Sądziedztwo nowych domów.
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - WOJSŁAW
lokalizacja: WOJSŁAW
powierzchnia: 1ha 60ar
cena: 1.800.000zł do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Działka inwestycyjno budowlana o pow.1ha 60ar z dwoma budynkami murowanymi (stan surowy)o łącznej powierzchni 565m2.Budynek mieszkalny-415m2 oraz budynek magazynowy z pomieszczeeniami biurowymi o pow.150m2. Media-gaz, prąd, woda, centralne ogrzewanie. Dojazd-ok 60m od głównej drogi Mielec-Dębica.Szer.drogi dojazdowej 6m
Więcej o ofercie

Dzialki - Sprzedaz - Wojsław Mielec
lokalizacja: Wojsław Mielec
powierzchnia: 10 ar i 11,44 ara lub w całości 21,44 ara
cena: 9 000 zł/ar do negocjacji
Dzialka W Mielecu
Działka od zabudowę mieszkaniową o wymiarach : 29 mx74 m /w przyp. działki 21,44 ara/, dojazd drogą nieutwardzoną /współwłasność/ Uzbrojenie w odległości ok. 200 m od działki /możliwość poprowadzenia uzbrojenia w drodze dojazdowej/. Wymiary działki 10 arowej: szer. 37 x 14,5 m.
Więcej o ofercie


Twoje ogłoszenie w naszym biurze !!!
Zgłoś nam swoją ofertę ! Wykonanamy zdjęcia, zamieścimy ją na naszej stronie interneto- wej.
Kalkulator prowizji
Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za transakcję związaną ze sprzeda- żą nieruchomości?
Skorzystaj z Kalkulatora prowizji.
Szukasz nieruchomości?
Nie możesz znaleźć? napisz do nas! Postaramy się przygotować dla Ciebie ciekawą propozycję.

Oferty zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powered by Mediaflex